Poltech Bilgisayar Olarak;

Yıllar içinde gösterdiği yüksek performansını lider olma vizyonu ve marka değeri üreterek kurumsallaşmış kimliği ile kendi kulvarında duayen olma misyonu ile hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana alanında öncü olmuş çözüm ortakları ile koordineli bir şekilde kaliteli, uygun fiyat ve zamanında teslim gibi müşteri beklentileri öncelikli prensibi kabul eden firmamız; ürün portföyünü sürekli yenileyerek global konjektöre uygun adımlar atma gayretindedir. Son tahlilde Necip bilgisayar; bilgi teknolojileri dalındaki tecrübesini çevresine yansıtmış konjonktürel değişimlere sağladığı hızlı uyum, güvenirlilik ve yüksek sorumluluk duygusu ile partneriniz olmaya taliptir.

Poltech Kalite Politikası;,

Yılların verdiği deneyim ile kusursuz bir stok yönetim becerisine sahip olan Poltech; müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kalite hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındadır.

Poltech;

Globalleşmeye paralel hızla gelişme gösteren bilişim sektörü içerisinde gerçekleştireceği yeni yatırımlarla üstüne düşen kurumsal ve sosyal sorumluluğun bilinci ile büyümeye devam edecektir. Bunun yanı sıra kusursuz hizmet, esnek ve hızlı servis ile elde ettiği sektör öncülüğünü koruma ve geliştirmek firmamızın özel hedefleri olarak öne çıkmaktadır.

Başa Dön