Çevirici & Dönüştürücü

3.5mm to Audio + Mic 1 giriş 2 çıkış Kul...

Marka S-link Model HY-X78 Renk Siyah İşlevi 3.5mm to Audio + Mic Kablo Uzunluğu 45 CM Açıklama Kulaklık Çevirici Uzunluk 0.15m..

Dark 1.8 Metre Display Port - DVI Kablosu (Er...

  Display Port Giriş (pc/Notebook vb.) Dvi Port Çıkış (Monitör Tv Vb.) Kategori Display Çevirici Marka Dark Giriş Display USB Çıkışı Yok Ethernet Çıkışı Yok HDMI Yok DVI DVI-I Display Yok VGA Yok Diğer Yok..

Dark 1.8m Hdmi to Dvi (24+1) Çift Yönlü G...

Dark 1.8m Hdmi to Dvi (24+1) Çift Yönlü Görüntü Bağlantı Kablosu (DK-CB-DVIXHDMIL180) Dark 1.8m DVI (24+1) - HDMI Çift Yönlü Görüntü Bağlantı Kablosu HDMI'dan DVI'a veya DVI'dan HDMIa görüntü aktarımı için ideal kabloHDMI ve DVI Arasında Çift Yönlü, Yüksek Kaliteli, Kusursuz Görüntü AktarımıDark, DVI ile HDMI görüntü çıkışları arasındaki bağı kurm..

Dark 1.8m USB 3.1 Type-C - HDMI 4K/30p Kablo ...

Not: Ürün Cep Telefonlarında Çalışmaz!!!!!!!!!!!   DARK 1.8 Metre USB Type C - HDMI Kablo (4K 30Hz)DARK ile Yeni Nesil Type C Bağlantı Üzerinden HDMI Görüntü Artık Mümkün!Yüksek Kaliteli, Kusursuz Görüntü, Ses ve Veri AktarımıDark Type C kablo ailesinin Ultra HD görüntü serisinden Type-C - HDMI kablo ile tanışın. Dark Type-C - HDMI kablo Ult..

Dark 2 x RCA Erkek (Analog Ses) - 3.5mm Stere...

Sağ ve Sol Ayrı Kanal Analog Ses Bağlantısını 3.5mm Stereo'ya Çevirin!Dark 2 x RCA (Analog Ses) - 3.5mm stereo dönüştürücü ile standart kulaklık, hoparlör sistemlerini sağ/sol (kırmızı / beyaz) ses çıkışına sahip uydu alıcı, dvd oynatıcı, divx oynatıcı, medya oynatıcı, oyun konsolları gibi sistemlerde kullanabileceksiniz.  2 x RCA Erkek -..

DARK Display Port To DVI Display Port Çeviri...

Dark Display Port-DVI-D DönüştürücüsüDisplay Port'tan DVI Cihazlarınıza Bağlantı için DönüştürücüDisplay Port'unuzu Kullanmaya Hazırlanın!Dark dönüştürücüyü kullanarak yeni nesil ekran kartı veya dizüstü bilgisayarlarda bulunan display port çıkışı ile DVI-D girişi bulunan LCD monitör, projeksiyon arasında bağlantıyı uygun fiyata kurabileceksiniz.Uy..

Dark HDMI Erkek - DVI Dişi 24+5 Dönüştür...

Dark HDMI Erkek - DVI Dişi 24+5 Dönüştürücü (DK-HD-AMHDMIXFDVI) Dark DVI-D - HDMI Dönüştürücü (DVI-D dişi - HDMI erkek) DVI-D Çıkışlı Cihazları, HDMI girişli LCD monitör, Televizyon, Projeksiyon Cihazı Gibi Oynatıcılara DVI Kablonuzu Kullanarak Kolayca BağlayınDVI-D-HDMI Dönüştürücü ile Kablo Arayışına Son!Dark, DVI-D çıkışa sahip ekran kartı, di..

Dark Micro HDMI - VGA Aktif Dijital- Analog D...

DARK microHDMI - VGA DönüştürücüDark ile Dijital HDMI Sinyali Analog VGA Sinyaline Dönüşüyor!Dark microHDMI - VGA dönüştürücü ile microHDMI çıkışa sahip Fotoğraf makinesi, Tablet ve Ultrabook gibi yeni nesil teknoloji ürünlerini VGA monitöre bağlayabileceksiniz. Süper ergonomik tak çalıştır yapısı ile kullanım kolaylığı sağlayan Dark dijital - anal..

Dark Mini Display Port - HDMI Dönüştürüc...

body,img,div img {width: 100%;} Dark Mini Display Port – HDMI Dönüştürücü (DK-HD-AMDPXHDMI) Dark Mini Display Port - HDMI DönüştürücüsüMini Display Port'a Sahip Cihazlardan TV'nize Görüntü Aktarmanın En Kolay Yolu Mini Display Port'unuzu Kullanmaya Hazırlanın!Apple'ın Mac bilgisayarlarında ve AMD 6850, ATI FirePro v9800 gibi üst düzey ekran ka..

Dark Mini Pisplay Port-VGA/DVI/HDMI Dönüşt...

Garanti Süresi 2 Yıl Tür Çoklayıcı Kaynak Displayport Hedef Hayır Üretici Kodu DK-HD-AMDPX32 EAN 8697939961414..

Dark USB 3.1 Gen1 Type-C 5 In 1 HDMI / USB 3....

Dark USB 3.1 Gen1 Type-C 5 In 1 HDMI / USB 3.0 - USB 2.0 / Usb-C & Usb-C Pd Dönüştürücü Çevirici Hub (DK-AC-U31X41) Dark USB 3.1 Type-C 5 in 1 HDMI / USB 3.0 & USB 2.0 / USB-C 100W PD (Power Delivery) Çok Fonksiyonlu HUBUSB-C Bağlantılı Yeni Nesil Macbook / Notebook / Ultrabook için Gerçek Yardımcınız !DARK USB3.1 Type-C 5 in 1 Adaptö..

Digitus DA-70156 USB2.0 Rs232 (Seri) Adaptör...

Universal Serial Bus (USB) nedir?Faks, klavye, hub, modem, mouse v.s. gibi harici aygıtların PClere bağlantısını kolaylaştıran bir donanım standartıdır. PCnize sınırsız genişleme imkanı verir. USB, tak çalıştır (plug and play) özelliği sayesinde yeni bir bağdaştırıcı kart eklemeden veya PCyi kapatıp açmadan yeni bir aygıt eklenebilir. USB..

Digitus DA-70167 USB-RS232(SERİ) Çevirici +...

Digitus DA-70167 USB-RS232(SERİ) Çevirici + 80CM USB Kablo DIGITUS® USB2.0 Seri Adaptörü seri bağlantı için kullanışlı bir çözüm sunar. Seri RS232 arabirimi yeni donanımlarda kullanılmamaktadır DIGITUS® USB2.0 seri adaptör sayesinde bir bilgisayarın USB 2.0 portu ile hava durumu istasyonları, sensörler, makine kontrolleri, set üstü kutul..

Hytech HY-B105 0.3m Dişi Stereo To 2 RCA Ses...

3.5mm ses girişe sahip cihazlarınız ile kırmızı/ beyaz analog (rca) arasında bağlantı yapabileceksiniz 3.5mm stereo ses çıkışına sahip telefon, mp3 oynatıcı gibi ses kaynaklarını rca girişli ses sistemlerinde kaynak olarak kullanabilirsiniz Kablo ve dönüştürücü soketlerimiz yüksek kaliteli plastikten üretilmiştir..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 129 (9 Sayfa)
Başa Dön